Přesunutá Pračka 2022

…tak trochu jiná vzdělávačka

Experimentální ročník víkendové akce pro dospělé nováčky a vedoucí oddílů.

Jak zapojit tři skautské principy do běžného programu skautských oddílů všech věkových kategorií?

Nabízíme inspiraci a sdílení zkušeností.

Potřebuješ vyčistit hlavu? Přijeď na PRAČKU!!!
Namočíme tě ve třech skautských principech.
Vypereme všechny chmury a starosti.
Usušíme a čistého v myšlenkách i činech tě pošleme zpět do skautské praxe.

Být vedoucím skautského oddílu není vůbec jednoduchá věc. Chceme-li to dělat dobře, stojí nás to spoustu času a úsilí, a to bez ohledu na to, jak dlouho to děláme. Není divu, že čas od času každý z nás potřebuje tak trochu „vyčistit hlavu“. A právě proto v Karlovarském kraji nabízíme:

• Dospělým nováčkům pomůžeme nahlédnout pod pokličku skautingu. A určitě odpovíme na otázku, proč není skaut jen kroužek.
  • Začínajícím vedoucím ukážeme efektivní cestu, jak pracovat se skautskými ideály a třemi principy, tak aby to děti bavilo a rozuměly tomu.
  • Skautským matadorům nabízíme aktivní odpočinek a spoustu nových nápadů a inspirací.

18. – 20. 11. 2022

Cena je více než příznivá, za 250 Kč nabízíme 44 hodin kvalitní zábavy, odpočinku i trochu neotřelých myšlenek. Jídlo i ubytování je samozřejmě v ceně.

Nezapomněli jsme ani na naše maminky, akce je baby friendly.

Neváhejte, kapacita je omezena na 20 účastníků.

Všichni přihlášení účastníci dostanou podrobné instrukce po uzavření přihlášek.

Přihlásit se můžete ZDE – přihlašování končí 10.11.2022 ve 20:00