Řádný krajský sněm 20.1.2024

Informace pro delegáty (odesláno emailem všem delegátům i náhradníkům):

V případě, že se nemůžete sněmu zúčastnit, prosím odhlašte se ve skautISu do pátku 19.1. na této stránce (pokud se vám stránka nezobrazuje, přepněte si v levém oranžovém menu na roli Sněm: účastník a zkuste to znovu). Na kartě „Delegáti“ u svého jména naleznete odkaz „Odhlásit“ a kliknutím přenecháte své místo náhradníkovi. V případě technických obtíží pište Veve na veve@skaut.cz.

Na sněm jsou zváni také střediskem nezvolení delegáti a další činovníci jako hosté bez volebního hlasu. Rádi vás uvidíme 🙂 Jen prosím účast hostů včas nahlašte (kvůli občerstvení).

Místo konání: základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 (zde)

Registrace delegátů: od 8,30 (vchod z boku budovy, viz mapka zde)

Začátek sněmu: 9,00

Předpokládaný konec sněmu: po 13,00 (prosím počítejte s tím, že se v případě delších diskuzí může délka akce protáhnout)

S sebou: hrníček, propisku, kroj, střediskovou vlajku, přezůvky (nepovinné), brýle na čtení 🙂

Na místě bude k dispozici pitný režim včetně kávy a drobné občerstvení.

!! Parkování: Na místě je omezená kapacita pro parkování – dvě menší parkoviště u školy. Zvažte tedy spolujízdu, případně hromadnou dopravu. Nedokážeme zaručit, že pohodlně zaparkujete v blízkosti školy.